راهنمای اندازه گیری جدول سایز بندی

چکیده این مطلب : انتشار : ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ 0 نظر بازدید : 329

می توان اهمیت اندازه گیری دقیق برای دوخت و خرید لباس را با مقدار های دقیق در پخت کیک یکی دانست

می توان اهمیت اندازه گیری دقیق برای دوخت و خرید لباس را با مقدار های دقیق در پخت کیک یکی دانست. درست همان طور که اگر مقدار موارد اولیه در مایع کیک رعایت نشود نتیجه دلخواه به دست نمی آید، اگر اندازه لباس را درست انتخاب نکنیم، لباسی که می پوشیم هیچ شباهتی به تصوراتمان نخواهد داشت.

دانستن سایز، این روزها که خرید آنلاین رونق زیادی گرفته بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. از بزرگ ترین سردرگمی ها حین خرید غیر حضوری انتخاب سایز مناسب است. سایز اشتباه علاوه بر نا زیبایی لباس در تن، می تواند تجربه تان از خرید آنلاین را کاملا خراب کند و شما را از خرید دوباره بترساند. در ادامه با ما باشید تا به راهنمای کامل اندازه گیری سایز لباس بپردازیم.

قسمت هایی از بدن که در اندازه گیری کلیدی هستند شامل سینه، کمر، باسن و قد داخل پاست.

تمام چیزی که برای شروع نیاز دارید یک متر استاندارد و کاغذ و خوکار است.

سینه: برای اندازه گیری سینه، باید متر را به صورت یک نیم دایره از ابتدای یک سینه در راستای نیپل ها تا ابتدای سینه دیگر ادامه داد و فاصله دو طرف را اندازه گرفت.
 

شانه: اندازه شانه از ابتدای گردن تا افتادگی سرشانه را شامل می شود. 

دور کمر: دقت کنید که برای اندازه گیری دور کمر یک بازدم معمولی انجام دهید و سپس متر را دور باریک ترین قسمت تنه (حدودا در امتداد ناف) قرار داده و اندازه بزنید.

دور باسن: متر را دور پر ترین قسمت باسن قرار داده و اندازه بزنید. این قسمت برای بعضی ممکن است از برآمدگی باسن شروع شود و در بعضی ها کمی پایین تر باشد.

قد داخل پا: متر را از انتهای فاق (به سمت داخل) تا مچ پا ادامه دهید تا قد داخل پا به دست آید.

قد خارج پا: فاصله بین کمر تا مچ پا را شامل می شود. درست مانند قد داخلی پا با این تفاوت که به جای انتهای فاق از کمر شروع می شود.

لازم نیست برای هربار خرید تمام سایز های فوق را بدانید، برای هر یک از موارد زیر دانستن تنها چند سایز کفایت می کند.
تاپ: اندازه سینه و کمر
شلوار: اندازه کمر، باسن و قد داخل پا
پیراهن: اندازه سینه، کمر و باسن

بعد از آن که اندازه های دقیق خود را گرفتید، حال باید به جداول سایزی که در قسمت توضیحات سایت قرار دارد مراجعه کنید و اعداد را با سایز مناسبتان تطبیق بدهید. ستون های این جداول معمولا شامل اندازه هاست و در ردیف ها قسمت های مختلف بدن نوشته شده. دقت کنید که طبق برند و یا کشور تولید کننده لباس سایز لباس ها نیز متغیر است. سایز 8 یک برند ممکن است 10 برند دیگر باشد. از همین رو چک کردن جداول سایز و در صورت نیاز تبدیل آن به سایز استاندارد کشورهای دیگر،  قابل اطمینان ترین راه است.

لطفا نام خود را وارد نمائید.
لطفا لطفا ایمیل خود را وارد نمائید.
لطفا موبایل خود را وارد نمائید.
لطفا نظر خود را بنویسید.
لطفا کد امنیتی را وارد نمائید.
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
آدرس ایمیل صحیح نمی باشد.
شماره موبایل صحیح نمی باشد.
نظر شما با موفقیت ثبت شد.

نظرات